Cover Image

١٧ ژوئن ٢۰٢۰ - دسته جوملا

خب روش ساده افزودن یک کاربر به جوملا از طریق مدیریت کاربران ، اضافه کردن یک کاربر و دادن مجوزهای لازم است.
حال فرض کنید شما امکان دسترسی به بخش مدیریت جوملا را ندارید، بازیابی پسورد هم دردی دوا نکرد، تکلیف چیست؟
در این قسمت شما باید از طریق پایگاه داده یک کاربر با دسترسی های مدیرکل ایجاد کنید تا بتوانید به بخش مدیریت جوملا دسترسی داشته و سایت خود را مدیریت کنید.

ادامه مطلب
Cover Image

١۴ ژوئن ٢۰٢۰ - دسته جوملا

خب پس از نصب جوملا چه کاری باید انجام داد؟ در طول سالیانی که با جوملا کار کرده ام، متوجه شده که پس از نصب جوملا باید کارهای خاصی به سرعت انجام داد. این کارها شامل پیکربندی سایت و اضافه کردن تعدادی افزونه است. وقتی این کارها را انجام دادید میتوانید از وبسایت خود استفاده کنید. مهم نیست که چه وبسایتی قرار است با جوملا راه‌اندازی شود، موضوع چگونگی مدیریت وبسایت و ارتباط با کاربران خود است، مواردی مانند سهولت استفاده از سایت، قابلیت خواندن، سرعت بارگیری و قابل مشاهده بودن در اینترنت. در ادامه با این مطلب باشید تا بتوانید بهتر وبسایت خود را مدیریت کنید. قدمهای مهمی که پس از نصب جوملا باید انجام داد.

ادامه مطلب
Cover Image

١٢ ژوئن ٢۰٢۰ - دسته جوملاجوملا یکی از محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا امروزی است. این CMS منبع باز مبتنی بر PHP و MySQL است. بیایید یاد بگیریم که چگونه جوملا را نصب کنیم.
برای نصب جوملا شما به یک سرویس دهنده وب دارید، برای نصب بر روی ویندوز می‌توانید از سرویس دهنده های محلی استفاده کنید.
برای این آموزش از XAMPP استفاده شده است، که قبل از نصب جوملا باید آن را از وبسایتش دانلود و بر روی سیستم عامل خود نصب کنید.

ادامه مطلب